İşte Detaylar

Karasu Belediyesi ve Türkiye Futbol Federasyonu İşbirliğiyle Düzenlenen Plaj Futbolu Karasu Etabında Unutulmaz İki Karşılaşma ile Muhteşem Bir Finale İmza Atıldı.

Maç heyecanına vatandaşların yoğun ilgisiyle birlikte Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş, AK Parti İlçe Başkanı Recep Aksu, Belediye Meclis Üyesi Sabri Aslanbay, Murat Kaçar, Zekeriya Durmaz, Karasu Spor Başkanı Hasan Özkan ve Kuyumculu Mahallesi Muhtarı Mustafa Çalık da tribünlerden izleyici olarak dahil oldular.

Şampiyon Olan Takım NAMAZGAH KARAKAŞ NALBUR'a Ödüllerini Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş 2. Olan Takım Kuyumcullu Spor'a ödüllerini AK Parti İlçe Başkanı Recep Aksu 3. Olan Takım Akyurt İnşaat Kızıpcık Spor'a Ödüllerini Belediye Meclis Üyesi Murat Kaçar, Erkan Karabulut ile birlikte takdim etti. 4. Olan Takım Adapazarı Gençlik Spor Ödüllerini Belediye Meclis Üyesi Sabri Aslanbay ve Zekeriya Durmaz'dan aldı.

Farklı alanlarda sporcu ve emeği geçen isimlere de plaketlerin verildiği ödül töreninde Belediye Başkanı İshak Sarı'yı temsilen Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş konuşma yaptı ve konuşmasında Başkanın spor ve sporculara her zaman destek olduğunu ve böylesi güzel organizasyonların devam etmesi adına gerekli katkıları sunmaya devam edeceğini vurguladı.